زخم اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی

زخم: اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اجتماعی از حریم شخصی و اطلاعات مردم استفاده نمی‌شود / رییس پلیس فتا

رییس پلیس فتای ناجا پیام‌ رسان‌های مورد تأیید کشور را اعلام کرد و به شهروندان اطمینان داد که از حریم شخصی و اطلاعاتشان استفاده نمی‌شود. 

از حریم شخصی و اطلاعات مردم استفاده نمی‌شود / رییس پلیس فتا

رییس پلیس فتا: از حریم شخصی و اطلاعات مردم استفاده نمی شود

عبارات مهم : امنیت

رییس پلیس فتای ناجا خبر رسان های مورد تأیید کشور را اعلام کرد و به شهروندان اطمینان داد که از حریم شخصی و اطلاعاتشان استفاده نمی شود.

سردار کمال هادیانفر در گفت وگو با ایسنا، راجع به میزان امنیت خبر رسان های داخلی اظهارکرد: براساس مصوبات کارگروه امنیت شورای عالی اینترنت اوضاع ایمنی و امنیت تمامی خبر رسان های داخل کشور بررسی شده است و مورد ارزیابی فنی قرار گرفته است و از میان خبر رسان های متفاوت تعدادی از آنها که دارای تائیدیه های مورد نیاز بودند، گزینش و معرفی شدند.

رییس پلیس فتای ناجا راجع به اینکه مردم چگونه می توانند بعد از فیلتر شدن خبر رسان تلگرام در دام نرم افزارها و خبر رسان های غیرمجاز نیافتند، گفت: خبر رسان هایی همچون گپ و آی گپ، سروش، ویسپی، بیسفون، بله و ایتا تاکنون جزو خبر رسان های داخلی هستند که فعالیتشان از سوی مرکز ملی اینترنت بلامانع اعلام شده است و به عبارتی مورد تایید کشور است.

از حریم شخصی و اطلاعات مردم استفاده نمی‌شود / رییس پلیس فتا

وی راجع به نظارت بر عملکرد این خبر رسان ها نیز افزود: شورای عالی اینترنت بارها اعلام کرده که مرکز ملی اینترنت و کمیسیون امنیت شورای عالی اینترنت بر عملکرد این خبر رسان ها نظارت دارد و به مدیران آنها نیز تاکید شده است که باید از حریم شخصی و اطلاعات مردم مواظبت کنند.

هادیانفر با بیان اینکه سرور این خبر رسان ها در داخل کشور هست، اظهار کرد: ممکن است در آینده با تأیید مرکز ملی فضای مجازی، خبر رسان های دیگری هم به خبر رسان های مورد تأیید، افزوده شود.

رییس پلیس فتای ناجا پیام‌ رسان‌های مورد تأیید کشور را اعلام کرد و به شهروندان اطمینان داد که از حریم شخصی و اطلاعاتشان استفاده نمی‌شود. 

وی با اشاره به سرورهای خبر رسان خبر رسان تلگرام به ایسنا گفت: سرورهای خبر رسان تلگرام در سه کشور است و به هیچ جا پاسخگو نیست، شخص آقای پاول دوروف نیز گرچه اصالتا روسی هست؛ ولی در چندین کشور سکونت دارد و یکبار در امارات است و چندماه بعد محل اقامتش را عوض کردن می دهد و متاسفانه این خبر رسان خبر رسان تلگرام هیچ دفتر مشخصی هم ندارد.

رییس پلیس فتای ناجا با تاکید بر اینکه بر تمامی خبر رسان های داخلی مرکز ملی اینترنت نظارت دارد، افزود: مردم به این خبر رسان ها اعتماد کنند و وقت دهند تا خودشان را پیدا کنند و اوج بیایند.

هادیانفر راجع به مرجع اعلام خبر رسان های مورد تایید نیز گفت: مرکز ملی اینترنت همه خبر رسان های مورد تایید را اعلام کرده است.

از حریم شخصی و اطلاعات مردم استفاده نمی‌شود / رییس پلیس فتا

واژه های کلیدی: امنیت | تلگرام | اطلاعات | اطلاعات | اینترنت | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs