زخم اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی

زخم: اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار حوادث به یک مغازه‌دار حمله کردند ، دستگیری اسیدپاشان خشمگین در اراک

سرهنگ حسینی، مدیر پلیس آگاهی فرمانداهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۲ نفر به علت بعضی اختلافات با یک مغازه دار، اقدام به پاشیدن اسید بر روی ۲ دستگاه خودروی متعلق به

دستگیری اسیدپاشان خشمگین در اراک/ به یک مغازه دار حمله کردند

عبارات مهم : مرکزی

سرهنگ حسینی، مدیر پلیس آگاهی فرمانداهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۲ نفر به علت بعضی اختلافات با یک مغازه دار، اقدام به پاشیدن اسید بر روی ۲ دستگاه خودروی متعلق به این فرد کرده بودند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۲ فرد که اقدام به پاشیدن اسید به روی ۲ ماشین کرده بودند خبرداد.

میزان نوشت: سرهنگ حسینی، مدیر پلیس آگاهی فرمانداهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۲ نفر به علت بعضی اختلافات با یک مغازه دار، اقدام به پاشیدن اسید بر روی ۲ دستگاه خودروی متعلق به این فرد کرده بودند.

به یک مغازه‌دار حمله کردند ، دستگیری اسیدپاشان خشمگین در اراک

وی افزود: این اتفاق در یکی از محلات شهر اراک رخ داد و بلافاصله نیرو های پلیس اقداماتی را به منظور دستگیری افراد اسیدپاش انجام دادند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری ۲ فرد اسیدپاش خبرداد و اظهارکرد: در تحقیقات کارآگاهان پلیس، ۲ اسیدپاش خشمگین شناسایی و دستگیر شده است و جهت برخورد قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ حسینی، مدیر پلیس آگاهی فرمانداهی انتظامی استان مرکزی گفت: ۲ نفر به علت بعضی اختلافات با یک مغازه دار، اقدام به پاشیدن اسید بر روی ۲ دستگاه خودروی متعلق به

واژه های کلیدی: مرکزی | انتظامی | دستگیری | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs