زخم اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی

زخم: اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار گوناگون عکس ، مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود

اشلی ماکسول لم، مدیر پروژه یک بانک بزرگ در سیدنی، استرالیا، در حدود یک سال است که هر روز با کفش پاشنه بلند به محل کار می‌آید و باور دارد این مدل کفش احساس قدرت

عکس ، مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود

مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می رود /عکس

عبارات مهم : سیدنی

اشلی ماکسول لم، مدیر پروژه یک بانک بزرگ در سیدنی، استرالیا، در حدود یک سال است که هر روز با کفش پاشنه بلند به محل کار می آید و باور دارد این مدل کفش احساس قدرت در او ایجاد کرده است.

به گزارش تابناک، او که هر لحظه با دیدن زنانی که کفش پاشنه بلند می پوشند به قدرتمند بودن آن ها فکر می کرد تصمیم گرفت حس قدرت موجود در تصوراتش را در خود نیز ایجاد کند جهت همین با خرید یک جفت کفش پاشنه بلند خانمانه سایز بزرگ شروع کرد و حالا ۹ جفت از این مدل کفش ها دارد.

ایده استفاده از کفش های پاشنه بلند خانمانه جهت کار در سال گذشته، درست بعد از آنکه اشلی از کوئینزلند به سیدنی نقل مکان کرد در ذهن او ایجاد شد.

“اشلی” در این مورد می گوید:باید اعتراف کنم که پوشیدن کفش پاشنه بلند کار مشکل هست، ولی به قدرتی که در من ایجاد می کند می ارزد و می توان مشکل آن را تحمل کنم.

روز های اول نگاه دیگران برایم سنگین بود، ولی به مرور با این مورد هم کنار آمدم و الان یک سال است که با کفش پاشنه بلند سر کار می آیم.

عکس ، مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود

واژه های کلیدی: سیدنی | اعتراف | پاشنه بلند | کفش پاشنه بلند | پوشیدن کفش پاشنه بلند | اخبار گوناگون

عکس ، مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود

عکس ، مردی که با کفش پاشنه بلند به سر کار می‌رود

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs