زخم اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی

زخم: اخبار انتظامی شناسایی هرمزگان کارت شناسایی فرمانده انتظامی فرمانده انتظامی استان اخبار اجتماعی

داعش هنوز 20 تا 30 هزار نیرو در سوریه و عراق دارد / شرکت ملل

برخلاف ادعای آمریکا راجع به شکست داعش، یک گروه از متخصصان شرکت ملل در گزارشی اعلام کردند گروه تروریستی داعش هنوز حدود 30 هزار نیرو در عراق و سوریه دا..

ادامه مطلب

تحریم‌ها علیه کره‌شمالی باقی می‌مانند / پامپئو در توکیو

وزیر خارجه آمریکا در پی اینکه کره شمالی او را به ارائه درخواست‌هایی نظیر “گانگسترها” در جریان مذاکرات دو روزه در پیونگ‌یانگ متهم کرد، امروز (یکشنبه) به د..

ادامه مطلب

اختیارات اردوغان زیاد کردن یافت

ترکیه روز چهارشنبه طی فرمانی، قدرت مدیر جمهور را زیاد کردن داد. این اقدام بعد از انتخابات پارلمانی و ریاست جمهوری ماه گذشته و تصمیم جهت حرکت به سوی یک ریاست جمه ..

ادامه مطلب

لاوروف بزرگ شو! ارسال این عکس‌ها فرزند بازی است / جانسون

وزیر خارجه انگلیس اقدام روسیه را در ارسال تصویری مربوط به سلام نازی تیم فوتبال انگلیس در جریان بازی‌های جام جهانی 1938 برلین به شدت محکوم کرده و آن را اقدا..

ادامه مطلب

به معاهده کم کردن تسلیحات استراتژیک با روسیه پایبندیم / آمریکا

سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا، امروز (دوشنبه) اعلام کرد، واشنگتن همچنان به دنبال ادامه اجرای معاهده “کاهش تسلیحات استراتژیک” است که در ..

ادامه مطلب

تماس تلفنی مکرون با ملک سلمان و تاکید بر ضرورت مقابله با کشور عزیزمان ایران

رئیس‌جمهور فرانسه در یک گفت‌وگوی تلفنی با پادشاه عربستان ضمن محکوم کردن حمله موشکی انصارالله یمن به پایتخت عربستان ادعاهایی علیه جمهوری اسلامی کشور عزیزم..

ادامه مطلب

انتقاد اردوغان و ترزا می از موضع آمریکا در قبال قدس

رئیس جمهوری ترکیه و نخست وزیر انگلیس در تماس تلفنی اطراف آخرین تحولات مسئله قدس گفت‌وگو کردند. انتقاد اردوغان و ترزا می از موضع آمریکا در قبال قدس ..

ادامه مطلب

مخالفت موگرینی با انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در گفتگو با وزیر خارجه آمریکا هرگونه تلاش جهت انتقال سفارت واشنگتن به بیت المقدس را محکوم کرد و این اقدام را ابزاری علیه گ..

ادامه مطلب

ده‌ها بار به سوریه حمله کرده‌ایم / نتانیاهو

اظهارات خطیری از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان دیدار غیرعلنی وی در بوداپست اطراف سیاست تل آویو در قبال سوریه فاش شده است است که این امر به علت اشتباهی..

ادامه مطلب